تکواندوکاران ایران حریفان خود را در المپیک شناختند

        

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو؛ در مسابقه‌های تکواندو بازی‌های المپیک 128 تکواندوکار در 8 وزن (4 وزن زنان و 4 وزن مردان) حضور خواهند داشت که طبق برنامه مسابقه‌های تکواندو از هشتم آگوست (18 مرداد) شروع می‌شود.

طبق قرعه‌کشی این رقابت‌ها محمد باقری معتمد در وزن 68- کیلوگرم مردان اولین نماینده ایران است که روی شیاپ چانگ می‌رود. در قرعه‌کشی این وزن باقری معتمد نفر دوم رنکینگ جهانی در انتهای جدول پنجشنبه 19 مرداد ساعت 16:15 به وقت تهران به مصاف دیوید بوی از آفریقای مرکزی می‌رود.

باقری معتمد در صورت پیروزی بر این حریف گمنام خود در دور بعد به مصاف برنده دیدار روح‌الله نیک‌ پا از افغانستان، نفر هفتم رنکینگ جهانی و لنوفسکی از لهستان می‌رود.

 

در وزن 80- کیلوگرم مردان یوسف کرمی نماینده ایران است که طبق برنامه او جمعه 20 مرداد ساعت 13:45 به وقت تهران به مصاف "نیکلاس گارسیا هم" از اسپانیا می‌رود. این اسپانیایی نفر پنجم رنکینگ جهانی در این وزن است.

در وزن 67- کیلوگرم زنان سوسن حاجی‌پور جمعه 20 مرداد ساعت 13:00 به وقت تهران مقابل کارمن مارتون نفر هشتم رنکینگ جهانی از استرالیا می‌رود و در صورت پیروزی در دور بعد با برنده‌ی تکواندوکاران مصر و سوئد روبرو خواهد شد.

/ 0 نظر / 29 بازدید