آزمون 208 آقایان مورخ 22 اردیبهشت

 

بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به اینکه آزمون ارتقاء کمربند کشوری قرمز  تا مشکی دان و پوم یک و دو (آقایان) دوره ۲۰۸ در مورخ ۲۲/۰۲/۹۱ در شهرستان ایلام برگزار می گردد. لذا شایسته است دستور فرمائید مراتب به اطلاع واجدین شرایط رسانده شود.

* شرایط ثبت نام :

  1. عضویت در بانک اطلاعات فدراسیون (تمدید عضویت سالانه تا پایان سال۹۲).
  2. مهلت ثبت نام  تا تاریخ  ۱۷/۰۲/۹۱   می باشد. (تاکید می گردد ثبت نام انفرادی نبوده و افرادی که به صورت انفرادی اقدام به ثبت نام نمایند صلاحیت آنان رد و به کمیته انضباطی فرا خوانده می شوند.)
  3. تکمیل معرفی نامه از هیئت مربوطه مطابق فرم پیوست و ارسال آن به هیئت استان تا  ۱۳/۰۲/۹۱٫
  4. کپی کارت بیمه سال جاری
  5. دو قطعه عکس (پشت نویسی شده توسط چسب ماژیکی در کنار فضای خالی اطراف کپی بیمه چسبانده شود و نام مربی ، باشگاه، شهرستان و تلفن تماس ضروری در کنار فضای خالی درج گردد ).
  6. مبلغ آزمون در سال ۱۳۹۱ به شرح ذیل اعلام می گردد :

ردیف نام آزمون ( کلیه مبالغ به ریال می باشند.) مجموع برای هر نفر ۱   آبی به قرمز ۱۸۵/۰۰۰ ریال
۲  قرمز به مشکی دان و پوم یک ۲۰۵/۰۰۰ ریال
۳  مشکی دان و پوم یک به مشکی دان و پوم دو ۴۱۱/۰۰۰ ریال

حق معرفی به آزمون در مبالغ فوق لحاظ گردیده و مربیان عزیز حق دریافت هیچ گونه وجه اضافی از واجدین شرایط حضور در آزمون را ندارند.

- به هیچ گونه درخواست انفرادی از طرف مربیان عزیز و تکواندوکاران و یا  افرادی که توسط هیاتهای محترم شهرستان معرفی نشده باشند  ترتیب اثر داده نخواهد شد ضمنا مدارک باید توسط هیات های شهرستانها دریافت و تا ۱۳/۰۲/۹۱ به کمیته آزمون استان تحویل شوند. مسئولیت هر گونه نواقص در ارائه مدارک، نداشتن بانک اطلاعات ، نداشتن تمدید عضویت و … که نهایتاً جا ماندن از آزمون را به همراه دارد بر عهده هیئت های شهرستان خواهد بود.

شماره حساب کمیته آزمون جهت واریز وجه: شماره حساب کمیته آزمون به شماره۳۳۹۲۱۹۸۱۷۵ نزد بانک ملت به نام کمیته آزمون که به صورت یکجا توسط مربی مربوطه واریزشود.

/ 1 نظر / 25 بازدید
ایمان آرزه

سلام . از وبلاگِ زیباتون کوتاه دیدن کردم. با سلیقه اید ، خسته نباشید . حتما بهتر از این هم میشه . اگر وقت داشتید خوشحال می شم به دست نوشته های بنده سری بزنید و نظر زیباتون رو ثبت کنید. ضمنا! یادتون نره! تو نظرسنجی هم حتما شرکت کنید. سپاس